Alegro


Alegro – kliknij poniżej i wejdź w świat aukcji online

Allegro - największe aukcje internetowe, najniższe ceny! Kup i sprzedaj!

Alegro pl to najpopularniejszy w Polsce portal oferujący aukcje online. Codziennie na Alegro sprzedawane są setki tysięcy przedmiotów. Serwis powstał w 1999 roku i przez ostatnie 10 lat zdobył na polskim rynku e-aukcji dominującą pozycję.Nawet wejście na polski rynek międzynarodowego giganta Ebay nie był w stanie zagrozić Allegro.

Kup Teraz na Alegro:

W pierwszych latach funkcjonowania serwisu Allegro większość przedmiotów sprzedawała się w licytacji. Obecnie od dłuższego czasu coraz większą popularność zyskuje tak zwane Kup Teraz. Dzięki kup teraz możemy nabyć przedmiot jednym kliknięciem bez czekania na wynik licytacji i walki z innymi kupującymi. Licytacja na Allegro dla wielu nadal ma swój urok i często pozwala kupić różne rzeczy bardzo tanio, jednak Kup Teraz pozwala nam zaoszczędzić sporo czasu.

Gry planszowe na Alegro:

Alegro to również świetne miejsce do kupowania gier planszowych. Wiele sklepów internetowych sprzedaje gry planszowe również na Alegro, a często zdarza się że oferowane tam gry mają niższą cenę niż w sklepie. Oprócz tego możemy kupić używane gry planszowe od innych graczy, którym znudził się już dany tytuł. Oczywiście sami również możemy wystawić aukcje z grami, których chcemy się pozbyć, a pozyskane w ten sposób pieniądze przeznaczyć na nowe planszówki.

–> Zobacz gry planszowe na Alegro

Alegro motoryzacja i Alegro samochody

W serwisie Allegro powstała również specjalna część – motoAlegro, której tematyką są samochody i motoryzacja na Alegro. W motoAllegro możemy znaleźć setki tysięcy samochodów wszelkiej maści (samochody nowe, używane, sprowadzone itd.) oraz części samochodowych, praktycznie do każdego dostępne na rynku modelu. Spora konkurencja pomiędzy sprzedającymi na motoAlegro sprawia, że ceny niektórych części są dużo niższe niż w sklepach stacjonarnych. Oczywiście moto Alegro to również świetnie miejsce na pozbycie się naszego starego samochodu. Wystawiając na moto Alegro masz sporą szanse, że łatwo i wygodnie znajdziesz nabywcę na auto, które chcesz sprzedać.


Allegro

Jeśli masz pytania, skorzystaj z odnośników na tej stronie lub zajrzyj do Pomocy Alegro.

Kategorie Alegro

Na Allegro pl kupisz praktycznie wszystko, dla wygody kupujących i sprzedających aukcje podzielono na kategorie, które obejmują dziś następujące produkty:

Antyki i Sztuka
Biuro i Reklama
Biżuteria i Zegarki
Dla Dzieci
Dom i Ogród
Erotyka
Filmy
Fotografia
Gry
Kolekcje
Komputery
Książki i Komiksy
Motoryzacja
Muzyka i Instrumenty
Nieruchomości
Odzież, Obuwie, Dodatki
Praca
Przemysł
RTV i AGD
Sport i Turystyka
Telefony i Akcesoria
Wakacje
Zdrowie i Uroda
Pozostałe

Skomentuj grę planszową

You must be Zaloguj się by zostawić komentarz.

Galeria

Video