KOCHAM CIĘ, POLSKO!

Gra planszowa o teleturnieju

KOCHAM CIĘ, POLSKO! Jest pozycją dedykowaną dla 2, 3 lub 4 osób  oraz w wersji rozszerzonej jako rozrywka dla nieograniczona grupy graczy.
Zasady tej planszówki są  stosunkowo swobodnie skonstruowane. Stanowią one raczej podstawowe dyrektywy do własnego rozwoju zasad przez co rozwijają u graczy kreatywność.

Wzorem dla pomysłu na tą grę planszową jest program telewizyjny emitowany w TVP. Gra gwarantuje świetny rozwój i utrwalanie Wiedzy dzięki licznym pytaniom prostym i skomplikowanym z zakresu takich aspektów dotyczących naszego kraju jak kultura, geografia, historia, jedzenie. Dla miłośników emocji sportowych oraz kina również znajdzie się sporo frajdy. Szczerze polecam jako familijną grę planszową, w którą razem bawić się  mogę przedstawiciele wielu pokoleń.

->> Kliknij i dowiedz się więcej!

Pozycja ciekawa ponieważ wyjątkowo unikalna i oryginalna jeśli chodzi o gry planszowe. Dla miłośników klasycznych planszówek nie będzie pewnie atrakcyjną pozycją, ale dla osób szukających niestandardowej rozgrywki będzie to strzał w dziesiątkę.

Gra planszowa Kocham Cię Polsko! – podstawowe informacje:

Liczba graczy: 2 – 20 osób

Wiek: od 10 lat
Planszówka KOCHAM CIĘ, POLSKO!


Skomentuj grę planszową

You must be Zaloguj się by zostawić komentarz.

Galeria

Video