Poszukiwacze Skarbów

Przygodowa planszówka

Ta planszówka to rarytas dla miłośników przygodowych gier planszowych, dlatego specjalnie dla nich postaram się przedstawić krótką recenzję Poszukiwaczy Skarbów.

Założeniem tej pasjonującej planszówki jest to, że każdy gracz wydaje rozkazy swoim dzielnym  nurkom, aby spenetrowali wraków statków, które spoczywają w różnych zakamarkach głębin. Oczywiście w zależności od głębokości danego zatopionego statku zależny jest poziom trudności dotarcia do niego oraz jakości skarbu, który skrywa.  Gra jest ciekawie zróżnicowana, ponieważ w ciemnej toni morza czeka nasz wiele niebezpieczeństw, na szczęście możemy wyposażać naszych głębinowych wysłanników w profesjonalny sprzęt, który zwiększa szanse sukcesu naszej misji i wygranie w tej grze planszowej.

->> Kliknij i dowiedz się więcej!

->> Porównaj ceny!

Ta gra planszowa zyskała miłe przyjęcie w całej Europie i USA, a krytycy mini światka gier planszowych obdarzyli tą pozycję pochlebnymi recenzjami. Osobiście uważam podobnie i moja recenzja jest również zdecydowanie na plus. I to nie tylko z racji popularności i dobrej mechaniki oraz wysokiej gry walności, ale również z racji świetnego pomysłu jak i atrakcyjnego wykonania od strony estetycznej.

Gra planszowa Poszukiwacze Skarbów – podstawowe informacje:

Liczba graczy: 3-5 osób

Wiek: od 10 lat

Czas gry: max 1h

Poszukiwacze Skarbów - plansza do gry.

Poszukiwacze Skarbów - plansza do gry.


Skomentuj grę planszową

You must be Zaloguj się by zostawić komentarz.

Galeria

Video